Agenda

  • Gimnàstica Del 1 d'octubre de 2019 al 30 de juny de 2020 (De 11.00 h a 13.00 h)

    Tots els dimecres, des de l'octubre fins el mes de juny, es realitzarà la gimnàstica i balls per a la gent gran. Horari de 11 a 13 hores.

  • Taller dinàmic sobre el bon ús de les TIC Taller dinàmic sobre el bon ús de les TIC Del 11 al 18 de novembre de 2019 (De 18.00 h a 20.00 h)

    Taller per a famílies, 

    Dies: 11 i 18

    Horari: 18:00h a 20:00h

    Més informació: opradell@ccbegueda.cat (Omar); 938213553 Ext. 5

     

  • Cinema Divendres, 15 de novembre de 2019 (De 20.00 h a 22.00 h)

    Hi haurà servei de bar (entrepans i begudes)

  • Música al Local social Divendres, 15 de novembre de 2019 (De 23.00 h a 23.55 h)

    Música ambientada als anys 70, 80 i 90. 

     

  • Campionat de Petanca Dissabte, 16 de novembre de 2019 (De 10.30 h a 12.30 h)

    Premis a les 4 primeres tripletes

  • Gimcana fotogràfica Dissabte, 16 de novembre de 2019 (De 12.00 h a 13.30 h)
  • Concurs de botifarra Dissabte, 16 de novembre de 2019 (De 16.00 h a 18.00 h)

    Cada participant tindrà un regal.

    Premis per a les 4 primeres parelles guanyadores:

    1a. Espatlla de porc

    2a. Llonganissa, tastet sec i formatge

    3r. Llonganissa i tastet sec

    4r. Ampolla de cava

  • Jocs per a la mainada i el jovent Dissabte, 16 de novembre de 2019 (De 17.00 h a 19.00 h)
  • Música d'acordionistes Dissabte, 16 de novembre de 2019 (De 19.30 h a 21.00 h)

    Amb en Pere Marginet, en Joan Tarroella i en Pepe Gonzàlez

    (hi haurà servei de bar: entrepans i begudes)

  • Cantada d'havaneres i cançons de taverna Dissabte, 16 de novembre de 2019 (De 22.00 h a 23.00 h)
  • Sorteig Dissabte, 16 de novembre de 2019 (De 23.15 h a 23.55 h)

    Sorteig: 

    1r. premi: Pernil i cava

    2n.premi: Llonganissa, tastet sec, formatge i vi

    3r premi: Llonganissa, tastet sec i vi

     

  • Xocolata desfeta Diumenge, 17 de novembre de 2019 (De 10.00 h a 11.00 h)
  • XI Open d'Orientació especial Diumenge, 17 de novembre de 2019 (De 10.15 h a 13.00 h)

    Categories màster i iniciació. Obsequis per a tots/es

    Premis per: 5 primers classificats màster

                       5 primeres classificades màster

                       5 primers classificats/des iniciació

  • Premis Diumenge, 17 de novembre de 2019 (De 13.15 h a 13.30 h)

    Lliurament premis cursa orientació

  • Concurs de truc Diumenge, 17 de novembre de 2019 (De 16.00 h a 18.00 h)

    Hi haurà regals per els participants. 

    Premis per a les 4 primeres parelles: 

    1a. Una espatlla de porc

    2a. Llonganissa, tastet sec i formatge

    3a. Llonganissa i tastet

    4r. Ampolla de cava

  • Campionat de triominos Diumenge, 17 de novembre de 2019 (De 17.15 h a 19.00 h)

    Joc individual, semblant al dòmino

    Premis als 4 primers/es classificats/des

  • Foto guanyadora calendari 2020 Diumenge, 17 de novembre de 2019 (De 20.00 h a 20.30 h)

    Proclamació de la foto guanyadora per el calendari 2020

    ** Les votacions per escollir la foto del calendari 2020 es podran fer el dissabte, de 16h a 22h i el diumenge de 16h a 20h al Local Social

  • Fi Festa Major Sant Martí Diumenge, 17 de novembre de 2019 (De 20.15 h a 21.00 h)
Darrera actualització: 07.08.2017 | 13:19
Darrera actualització: 07.08.2017 | 13:19